سه شنبه 28 اسفند 1397 - 13 رجب 1440 - 2019 مارس 19
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 86076
تاریخ انتشار : 5 آبان 1394 15:8
تعداد بازدید : 4067

ثبت نام برای دریافت بن خرید کتاب در ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از سوم آبان ماه

متقاضیان بن خرید کتاب ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، از یکشنبه سوم آبان ماه می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
شهروز گهواره ای، مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) اظهار کرد: بعد از تمدید مهلت ثبت نام برای حضور در ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از تاریخ 25 تا 28 مهر ماه، 40 ناشر دیگر برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند. این 40 متقاضی جدید در دو شکل نمایندگی ناشر یا به صورت مشارکتی در این دوره از نمایشگاه حاضر خواهند شد.
 
وی با اشاره به این که در مجموع 180 ناشر در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت، افزود: دانشگاهیان برای دریافت بن خرید کتاب در ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی می توانند از اوایل هفته آینده با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی به نشانی www.abup.ir  برای ثبت نام اقدام کنند.  
 
مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی ادامه داد: انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی، به عنوان متولی برگزاری این نمایشگاه علاوه بر دانشگاه تهران با سه هزار کتابخانه سراسر کشور برای دعوت از دانشگاهیان مکاتبه کرده است. همچنین برای بهره گیری از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها برای پوشش بهتر اخبار این دوره از نمایشگاه با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رایزنی شده است.
 
ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، از 23 تا 27 آبان ماه، همزمان با بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی، نخستین بار در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

منبع : خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)


جستجو در فروشگاه :